Biuletyn Informacji Publicznej
GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

 • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

  www.bip.gov.pl
 • www.zabiawola.pl
 • Fotokod z linkiem do tej strony

  Fotokod

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

 • gmina przyjazna Seniorom

INAUGURACJA PROGRAMU GMINA PRZYJAZNA SENIOROM W ŻABIEJ WOLI!

Gmina Żabia Wola dołączyła do grona samorządów przyjaznych seniorom. Wójt Gminy Żabia Wola podpisał porozumienie o współpracy z krakowskim Stowarzyszeniem Manko. W dniu 24 czerwca br. w Domu Kultury w Żabiej Woli odbyła się oficjalna inauguracja Programu ,,Gmina Przyjazna Seniorom”. 

W spotkaniu uczestniczył Prezes Stowarzyszenia Manko – Łukasz Salwarowski, Marek Pilch – Ambasador Zdrowego Stylu Życia, Wójt Gminy Żabia Wola – Piotr Rybka, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli Elżbieta Kwiatkowska, przedstawiciele jednostek organizacyjnych, lokalni przedsiębiorcy oraz Seniorzy.

W trakcie spotkania przedstawiciele Stowarzyszenia Manko opowiedzieli o założeniach Programu i działaniach podejmowanych przez Stowarzyszenie. Prezes Stowarzyszenia Manko w Krakowie Łukasz Salwarowski wręczył Wójtowi Gminy Żabia Wola certyfikat ,,Gmina Przyjazna Seniorom”.

Do udziału w Programie dotychczas przyłączyły się trzy lokalne firmy, które otrzymały z rąk Prezesa Stowarzyszenia Manko certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom.

Podczas spotkania zostały wręczone pierwsze Ogólnopolskie Karty Seniora uprawniające ich posiadaczy do zniżek na zakupy oraz usługi na terenie całego kraju. 

Każdy Senior z gminy Żabia Wola, który ukończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że przystąpi do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Karty wydawane są w  Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabiej Woli, ul. Główna 5. Formularz zgłoszeniowy dla uczestników Programu „Ogólnopolska Karta Seniora” można pobrać ze strony internetowej GOPS w Żabiej Woli: https://www.gops.zabiawola.pl/1771,ogolnopolska-karta-seniora?tresc=11077\

Zachęcamy w dalszym ciągu lokalnych przedsiębiorców, do włączania się w działania na rzecz Seniorów i przystępowanie do Programu. Formularz zgłoszeniowy dla firm, można pobrać ze strony internetowej GOPS w Żabiej Woli: https://www.gops.zabiawola.pl/1771,ogolnopolska-karta-seniora?tresc=10676 

Informacje na temat bezpłatnej Ogólnopolskiej Karty Seniora można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabiej Woli pod numerem telefonu 46 857 82 88 wew. 20. 

 
 • wręczenie kart seniora
 • wręczenie kart seniora
 • wręczenie kart seniora

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1393
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-06-25 12:19