Biuletyn Informacji Publicznej
GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

 • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

  www.bip.gov.pl
 • www.zabiawola.pl
 • Fotokod z linkiem do tej strony

  Fotokod

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

AKTUALNOŚCI, ZARZĄDZENIA I OGŁOSZENIA

Stronicowanie

 • Prośba do Sołtysów

  Prośba do Sołtysów

  2020.03.12

  Szanowni Państwo Sołtysi, aktualnie instytucja Sołtysa ma szczególną rangę w społeczności wiejskiej. Tak jak kiedyś, tak i dziś Sołtys cieszy się poważaniem na równi z urzędnikiem państwowym i jest osobą zaufania publicznego. Nasze najbliższe otoczenie mierzy się z problemem pandemii wirusa COVID-19, w związku z powyższym zachęcam Państwa do podjęcia współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żabiej Woli w zakresie pomocy tym, którzy są najbardziej narażeni na zagrożenie - naszym Seniorom. Apeluję o czujność oraz zaangażowanie w działania mające na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa oraz informowanie w przypadku, gdy byt lub zdrowie w/w jest zagrożone.

 • Uwaga!

  Uwaga!

  2020.03.12

  Szanowni Państwo,
  w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 zwracamy się z uprzejmą prośbą o zachowanie szczególnych zasad ostrożności i higieny oraz w miarę możliwości o pozostawanie w domach.
  Na Państwa zgłoszenia będziemy odpowiadać mailowo oraz telefonicznie, ponadto pragniemy podkreślić, iż świadczenia na chwilę obecną zostaną wypłacone w terminie.

  Wszelkich informacji udzielimy pod numerami telefonu: 46 857-82-88, 691-206-766 oraz pod adresem mailowym ops@zabiawola.pl.

 • Spotkanie Seniorów z Prezydentem Andrzejem Dudą

  Spotkanie Seniorów z Prezydentem Andrzejem Dudą

  2020.02.26

  We wtorek 25 lutego 2020 r. Pan Wójt Gminy Żabia Wola Piotr Rybka i członkowie Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej uczestniczyli w spotkaniu  pod hasłem Międzypokoleniowy Dzień Aktywności, z udziałem   Pana Prezydenta Andrzeja Dudy oraz Pani Marleny Maląg Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Kulminacyjnym punktem programu było podpisanie przez Prezydenta ustawy o tzw. trzynastej emeryturze.

  Z inicjatywy Pana Wójta Piotra Rybki – Seniorzy wręczyli Panu Prezydentowi pisemne zaproszenie do odwiedzenia Gminy Żabia Wola.

Stronicowanie

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 41602
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-04-28 15:20