Biuletyn Informacji Publicznej
GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

 • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

  www.bip.gov.pl
 • www.zabiawola.pl
 • Fotokod z linkiem do tej strony

  Fotokod

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

AKTUALNOŚCI, ZARZĄDZENIA I OGŁOSZENIA

Stronicowanie

 • GOPS Żabia Wola DZIECIOM

  GOPS Żabia Wola DZIECIOM

  2021.06.01

  W tym szczególnym dniu małym i dużym DZIECIOM życzymy wszystkiego najlepszego! Niech się spełniają Wasze marzenia! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!

  Mając na uwadze ważną grupę społeczną jaką są DZIECI, pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli przygotowali 42 paczki zawierające słodycze, zabawki, jabłka oraz voucher na lody, które zostaną przekazane  Rodzinom potrzebujących wsparcia. 

 • Dzień Matki w Klubie Senior+ w Słubicy Dobrej

  Dzień Matki w Klubie Senior+ w Słubicy Dobrej

  2021.05.31

  W sobotę 29 maja 2021 r.,  Członkowie Klubu Senior+ świętowali Dzień Matki.  Spotkanie odbyło się  na  świeżym powietrzu. Wspólny posiłek  (w tym karkówka z grilla, sałatki, ciasto) i ładna pogoda sprzyjało miłej atmosferze oraz rozmowom na temat  działalności Klubu. W najbliższym czasie planowane są  jednodniowe wycieczki. W ramach integracji społeczności lokalnej Seniorzy włączą się w organizację czasu wolnego w czasie wakacji, poprzez czytanie  dzieciom książek.

   

 • Uwaga Rodzice, ważna informacja!

  Uwaga Rodzice, ważna informacja!

  2021.05.20

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabiej Woli informuje, że w maju 2021 r. po raz ostatni zostało wypłacone świadczenie wychowawcze 500+ z okresu świadczeniowego 2019/2021.

  Osobom, które jeszcze nie złożyły wniosku przypominamy, że aby otrzymywać dalej świadczenie wychowawcze 500+ od 01 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r. należy złożyć nowy wniosek o ustalenie prawa do tego świadczenia.

   

Stronicowanie

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 45247
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-08-23 10:11